DOWNLOAD

Her gün bir ücretsiz yazılım…

Dünyanın en tanınmış tam sürüm sitelerinden giveawayoftheday sayesinde bundan böyle her gün sizlere bir tam sürüm yazılımı ücretsiz olarak indirme imkanı sunuyoruz.Uzun sözün kısası, bu sayfayı sık kullanılanlarınızın arasına eklemeyi, her gün düzenli olarak ziyaret etmeyi ve öngörülen süre içerisinden tam sürüm yazılımı indirip bilgisayarınıza kurmayı unutmayın…

Giveaway of the Day

free licensed software daily

Güçlü web tasarım programı Antenna ile muhteşem görünen web siteleri tasarlayın. Şirketinizi ya da kendinizi profesyonel bir web sitesi oluşturarak tanıtın. Sitenizi çevrimiçi olarak yayınlayın ya da CD yaratarak dağıtın. Görünür olun ve farkedilin!

Hiçbir HTML bilgisi olmadan kendi web sayfanızı ve dijital fotoğraf galerinizi oluşturabilirsiniz. Antenna'nın güçlü görsel düzenleyicisi sayesinde pikseline kadar varan kontrol sağlamış olursunuz.

When you are ready to publish your site, you won't need to buy any additional software - Antenna has its own publisher built in, and can publish changes only, updating your site very quickly.

Author: GOTD_Editor
Posted: July 25, 2017, 8:00 am
Win one of the 10 licenses for Ashampoo Snap 10! There's no easier way to create screenshots and videos than using Ashampoo Snap 10. Capture and edit anything you see on your screen.
Author: GOTD_Editor
Posted: July 24, 2017, 8:00 am
1-abc.net File Configuration Box bir Windows Explorer vari çalışan kompleks bir araçtır -tamamlayıcı çözüm getirmektedir. 8 muhteşem dosya ve klasör aracı bulunmaktadır: File Finder, File Renamer, File Divider, File Washer, File Configurator, File Replacer, File Encrypter, ve Folder-To-TXT. Araç dosyaları tamamen silmenize, bunları ayırıp, eklemenize, şifreleyip deşifre etmenize, yeniden adlandırma ve değiştirmenize ve çoklu işlem yapmanıza olanak sağlamaktadır.
Author: GOTD_Editor
Posted: July 24, 2017, 8:00 am
Leawo iTransfer is a powerful iPad, iPod and iPhone transfer program which makes the data transfers among iOS devices, iTunes and PC incredibly easy, and it also helps to backup iPhone, iPad and iPod data to computer.

Key features:

 • Enables multi-way transfers;
 • Runs smoothly with multiple iOS devices;
 • Supports latest versions of iTunes and Windows OS;
 • Transfers various kinds of files;
 • Saves configuration documents when transferring apps.;
 • Manual iPhone, iPad and iPod Files backup;
 • Runs iPhone, iPad and iPod as flash drives;
 • Manages iPhone, iPad, iPod and iTunes playlists;
 • No Sync with iTunes.
Author: GOTD_Editor
Posted: July 24, 2017, 8:00 am

WinUtilities Pro sistem performansınızı hızlandıran ve optimize eden, ödüllü bir araçtır. Bu suite program kayıt defterini temizler, internet tarayıcı geçmişini, kaşeyi ve çerezleri temizlemektedir. Uygulama ayrıca disk sürücülerini ve kayıt defterini birleştirerek bilgisayar stabilitesini ve performansını artırmaktadır. Muhteviyatındaki Startup Cleaner başlangıç programları tarar ve çift dosyaları, istenmeyen programcıklerı ve kırık kısayolları temizler. Güvenli silme, çöp kutusu temizleme, bakım görev düzenleyicisi ve dosya kurtarma gibi başka fonksiyonlara da sahiptir.

Author: GOTD_Editor
Posted: July 23, 2017, 8:00 am
Jupiter is twice as massive as all the other planets of the Solar system combined. Discover the might and beauty of the biggest planetary object in our Solar System. You will be deeply impressed by the highly realistic image of the largest planet of the Solar system. Subscribe to Youtube channel !!!Featured titles by Rixane Interactive - Free Today!!! (Support Windows 10 and Windows 10 Mobile only.)
Author: GOTD_Editor
Posted: July 22, 2017, 8:00 am
Bu program bir web sitesi SEO elemanları algılayıcısıdır ve site haritası yapıcısıdır. Başlangıç sayfasından başlayarak tüm sayfaları algılar. Fast Site Inspector içeriği zengin bir web crawlerdır. Uygulama SSL certificate , form login gibi değişik authentication tiplerine sahiptir. NB: Lisans 1 yıllıktır.
Author: GOTD_Editor
Posted: July 22, 2017, 8:00 am
Protect and Speed Up Your PC with Wise Care 365 PRO now! Wise Care 365 Pro can keep your PC at peak performance. There are over 15,000,000 downloads worldwide. Wise Care 365 Pro is an all-in-one Windows maintenance & optimization software which includes the fastest scanning engine. It is a bundle of important registry cleaner, disk cleaner, and other system utilities for your PC. Absorbed all the features of highly-praised Wise Registry Cleaner and Wise Disk Cleaner, Wise Care 365 cleans disk and registry, supports one-click PC checkup, optimizes system and protects privacy. All that make Wise Care 365 stand out from other PC maintenance and optimization utilities available today. Easy to use and effective, Wise Care 365 is the best solution to improve your PC performance. Get Wise Care 365 and your computer will never run slow again! NB: Lifetime license; no updates supported
Author: GOTD_Editor
Posted: July 21, 2017, 8:00 am
StarReminder önemli etkinlikleri ve görevleri hatırlatır.
 • Hatırlatıcı alarmları özel gün ve zamana ayarlayabilir, belli aralıklarla tekrarlatabilirsiniz.
 • Uygulamayı doğum günleri, yıldönümleri, buluşmalar ve diğer önemli etkinlikleri hatırlamak için kullanabilirsiniz.
 • Alarmlar değişik şekilde ayarlanabilir. Ör.: Bir programı açma, eposta yollama, not gösterme, bir ses çalma, ayrılma, kapatma veya bilgisayarı tekrar başlatma vb.
 • Alarm ekleme ve düzenlemesi çok basittir.
 • StarReminder taşınabilir bir uygulamada, USB hafıza kartında kullanılabilmektedir. Hatırlatmalarınız devamlı yanınızda olacaktır. Sadece USB belleği bilgisayara takmanız ve "yapışkanlı notları" özelliğini açacaktır
  Author: GOTD_Editor
  Posted: July 21, 2017, 8:00 am

  Eğer profesyonel bir fotoğrafçı değilseniz (olsanız bile) her zaman temiz bir resim çekme şansına sahip olmazsınız. İstenmeyen insan nesne gibi şeyler resminizi mahvedebilirler, ama meraklanmayın , bunu halledeceksiniz. SoftOrbits Photo Retoucher iayrıca diğer fonksiyonlara da sahiptir. cilt kusursuzluğu, dijital kirlilik ve grenleri yok etme, çizik ve noktaları temizleme ve zarar görmüş resimleri onarma vb.

  Limitsiz kişisel lisansınızı %70 indirim ile satın almak için tıklayın!

  Author: GOTD_Editor
  Posted: July 20, 2017, 8:00 am